Startuj na Cisowej i zdobądź Puchar Cisowej !

W ramach Pucharu Gdyni przyznamy również Puchar Cisowej uczestnikom, którzy wystartują w największej liczbie imprez na Cisowej i zarazem uzbierają najwięcej punktów, które zdobywa się za uczestnictwo, niezależnie od zajętego miejsca. W klasyfikację wchodzą zarówno biegi młodzieżowe, jak i rajdy rowerowe oraz turniej piłki nożnej.

Zasady punktacji:
za bieg 22.03 – 20 pkt
za bieg 23.05 – 20 pkt
za rajd rowerowy 28.06 – 10 pkt
za rajd rowerowy 13.09 – 10 pkt
za turniej piłki nożnej 19.09 – 10 pkt (dotyczy tylko chłopców)

Turniej piłki nożnej skierowany jest tylko do chłopców, w związku z czym dziewczęta nie mają możliwości uzyskania za niego punktów. Niemniej jednak klasyfikacja prowadzona jest z podziałem na płeć, w związku z czym nie wpłynie to wcale na wyniki dziewcząt.

Puchar Cisowej to specjalne wyróżnienie dla wszystkich tych, którzy brali udział we wszystkich lub większości imprez organizowanych w tej dzielnicy. Nagrody zostaną przyznane ex aequo każdemu, kto zdobył najwyższą sumę punktów. Może okazać się, że, aby wygrać należało startować w każdej imprezie na Cisowej albo w większości, wszystko zależy od wtórnej frekwencji na nadchodzącym rajdzie rowerowym i turnieju piłki nożnej.


Poniżej załączamy aktualną klasyfikację generalną.