Relacja z rajdu rowerowego - Młynki

W niedzielę 13ego września o 10:15, z dworca PKP w Chyloni w kierunku miejscowości Młynki, wyruszyła grupa pasjonatów dwóch kółek. Już po raz drugi w tym roku rajd zorganizowała Rada Dzielnicy Gdynia Cisowa.

Chłodno, tak było tylko na początku. Z każdym kolejnym obrotem kół, było cieplej i weselej.


Tempo nadawała najmłodsza grupa kolarzy, dzięki którym pojawił się czas na rozmowy, śmiech i podziwianie piękna przyrody.
 

Co prawda pierwszy odcinek poprowadzony był wzdłuż ulic, jednak najciekawiej było na bocznych ścieżkach.Cała podróż przebiegła bezpiecznie, a to zasługa zarówno doświadczonych kolarzy, jak i Bartosza - naszego medyka z MotoErki.


Najatrakcyjniejsza część rozpoczęła się w puncie docelowym wyprawy, na leśnej polanie w miejscowości Młynki.

Po chwilowym odpoczynku można było zasmakować w pysznym żurku, serwowanym przez samą królową lasów i jej paziów.Wyjątkowo głodni i spragnieni ..a zatem wszyscy :) mogli rozkoszować się w słodkim smaku drożdżówek, popijając kęsy stawiająca na nogi kawą i cieplutką herbatą. Wszystko to nawet z dokładkami!Kiedy "sadełko się zawiązało", a więc po kolejnej krótkiej przerwie, przyszedł czas na zabawę!! Co tam się działo! Ile było śmiechu! Kto nie był, niech żałuje!


Pierwsza konkurencja porwała serca nie jednej osoby i to w tak dużym stopniu, że musiała zostać powtórzona :) O co chodzi? ..jak nie wiadomo o co chodzi, mowa o balonach!! To dzięki nim, nie było osoby, której ze śmiechu nie bolałby brzuch.
Nie zabrakło również konkurencji z przeciąganiem liny i próby celności rzutów :)
Po wszystkich konkurencjach, przyszła pora na wyłonienie zwycięzców i oto na "podium" znaleźli się kolejno:

1. DYNAMO I SZPRYCHY

2. SWOJACY

3. RODACY

Prawie nikt nie wrócił z rajdu z pustymi rękami, a na pewno nie były to dzieci, które tego dnia były wręcz obdarowane różnymi gażdżetami :)Na koniec przyszedł czas na podziękowania i zaproszenie wszystkich na kolejny rajd, który jeszcze na pewno zorganizujemy z rada dzielnicy Gdynia Cisowa :)
Do zobaczenia na kolejnej wycieczce!! :)