Wielki przejazd rowerowy za nami!

25 października wszyscy chętni mogli wziąć udział w rowerowym szaleństwie! Ostatecznie na wspólny przejazd zdecydowało się 79 osób, które pokonały 40km trasę. Wszystko rozpoczęło się przy PKP w Gdyni Chyloni. Tam o 10:00 grupa wystartowała w kierunku rzeki Reda za Kazimierzem. Planowany czas podróży co prawda trochę się wydłużył, jednak wszyscy przybyli, na mecie w parku Cisowskim, otrzymali ciepły posiłek, kawę, herbatę i słodkie co nie co.

Szczególną atrakcją, z której można było skorzystać tego dnia było strzelanie z łuków. Nie tylko dzieci bawiły się przy tym świetnie ale i wielu dorosłych nie mogło oderwać się od łuku chcąc wycelować do tarczy jak najwięcej strzał.


Nie mogło oczywiście zabraknąć konkursów, które dały uczestnikom wiele powodu do śmiechu :)
Dzięki nim wyłoniliśmy zwycięzców niedzielnego spotkania.


I MIEJSCE - Mariola Band
 
II MIEJSCE -  Swojacy
III MIEJSCE - Abrakadabra
WIĘCEJ ZDJĘĆ - kliknij
Przypominamy, że uczestnictwo w Wielkim Przejeździe Rowerowym było ostatnia szansą na zdobycie dodatkowych punktów (10pkt) do klasyfikacji generalnej Pucharu Cisowej, którą możecie przejrzeć tutaj.

Wszelkie informacje dotyczące podsumowania Pucharu Cisowej pojawią się już niedługo :)Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie, wspólna zabawę i miło spędzony czas!