Puchar Cisowej - tak było

W minionym tygodniu mieliśmy okazję spotkać się na podsumowaniu dodatkowego cyklu wchodzącego w skład Pucharu Gdyni, mowa oczywiście o Pucharze Cisowej. Przygotowaliśmy ponad 100 nagród dla najlepszych 55 osób - dziewcząt i chłopców.  :)


W cykl Pucharu Cisowej 2015 wchodziło 5 etapów. Klasyfikację rozpoczęliśmy od biegów młodzieżowych organizowanych na początku roku - w marcu. Dwa miesiące później zmagaliśmy się podczas kolejnych startów, gdzie po raz ostatni można było zdobyć jednorazowo za udział 20 punktów liczonych do klasyfikacji generalnej. To właśnie biegi przyciągnęły największą liczbę uczestników. Rywalizacja w każdej z kategorii wiekowych była na wysokim poziomie. Pamiątkowe medale, poczęstunek i zabawy z animatorami podniosły prestiż tych imprez. Na tym jednak się nie skończyło. Kolejno w czerwcu, wrześniu i październiku Rada Dzielnicy Gdynia Cisowa zorganizowała rajdy rowerowe. Każda trasa liczyła ponad 30km, a na półmetku zawsze czekała ciepła zupa, kawa i herbata oraz słodkie drożdżówki. W trakcie aktywnego "odpoczynku" braliśmy udział w wielu, często śmiesznych konkurencjach. Każdy kierował się do mety z pamiątkowym brelokiem lub inną nagrodą, przykładowo w postaci korony :D

To były niezapomniane chwile!Czy to słońce, deszcz, wiatr, upalny dzień czy chłodny - Wy byliście z nami!

Wraz z Radą Dzielnicy Gdynia Cisowa DZIĘKUJEMY za tak liczną frekwencję na każdej imprezie. Mamy nadzieję, że w następnym roku też uda się zorganizować wiele atrakcji dla Was.


Gratulujemy zwycięzcom Pucharu Cisowej i do zobaczenia w nowym roku !Czołem!