Pierwsze starty za nami


Łącznie we wszystkich nagradzanych biegach młodzieżowych oraz z kategorią "maluch z rodzicem" wystartowało 395 osób!

To był dzień!


Puchar Gdyni padł ofiarą własnego sukcesu. W tym roku jeszcze mocniej promowaliśmy to wyjątkowe wydarzenie i uczestnicy biegów młodzieżowych pozytywnie zaskoczyli nas frekwencją, z której jesteśmy dumni. Jest nam niezmiernie miło organizować biegi dla tak licznej grupy młodych pasjonatów biegania.

W porównaniu z ubiegłym rokiem, gdzie właśnie na Witominie wystartowało 165 zawodników, teraz było ich 395 osób. Do tego (po odliczeniu osób które zapisały się internetowo, a nie przybyły ) w dniu zawodów zapisało się aż 155 osób!!!!!


Pogoda od rana nie zaliczała się do najlepszych przez występujący deszcz. Jednak tuż przed rozpoczęciem pracy naszego biura zawodów zza chmur powoli wyłaniało się słońce. To był znak, że zawody będą udane, bo właśnie tak my zapamiętamy inauguracyjną imprezę 2016 roku.

Każdy uczestnik, który zameldował się z opiekunem w biurze zawodów, oprócz numeru startowego otrzymał mapę polityczna świata, naklejkę naszego pucharowego loga oraz tradycyjnie - batonik.
Przez warunki panujące po deszczu, sędziowie postanowili zmienić tasy biegów, tak by było bezpiecznie. Trasy były wymagające ale najważniejsze, że wszyscy dali radę. Największa rywalizacja toczyła się oczywiście w najmłodszych kategoriach: do 4 lat oraz 5-7 lat. Aż miło było popatrzeć na ich zmagania.
Chcemy pogratulować w szczególności tym zawodnikom, którzy mimo upadków, podnosili się, biegli dalej i w zmęczeniu ale z uśmiechem wkraczali na linie mety !
Medale w tym roku są odlewane, niestety czas w jakim się je wykonuje jest dłuższy i wynosi około 14 dni. Przepraszamy wszystkie osoby, które go nie otrzymały na mecie, Już niebawem medale będą do odebrania w siedzibie Rady Dzielnicy Witomino Leśniczówka oraz w naszym biurze.


Dziś odpowiednia ich ilość została domówiona. Jak tylko je otrzymamy damy Wam znać, nie tylko na naszej stronie i w mediach społecznościowych ale również mailowo.  Podamy wtedy dokładne adresy oraz godziny, w których będzie można przyjść odebrać swój zasłużony medal :)


Poniżej prezentujemy wyniki.

Zwycięzcy swoich kategorii wiekowych otrzymali piękne pucharki, a na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć losowania nagród !!!!

Mamy nadzieję, że bawiliście się z nami dobrze :)DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM ETAPIE - 22.05.2016 Gdynia KAMIENNA GÓRAP.S.
Fotorelacja pojawi się we środę :)