Drugi etap za nami!

Zakończyliśmy zmagania na Kamiennej Górze! Kto nie był niech żałuje, bo było na co popatrzeć. Rywalizacja jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Przyjemna trasa po miękkim podłożu, do tego wymarzona pogoda - tego nam wszystkim trzeba było ! :)

W parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich w niedzielne, słoneczne popołudnie wystartowało łącznie we wszystkich startach 254 osoby. Warto zwrócić szczególna uwagę, iż wiele osób już od pierwszych chwil rozpoczęcia pracy biura zawodów, przychodziło aby dokonać nowego zapisu! Informacja o naszych biegach jak widać cały czas się niesie, co nas bardzo cieszy. Dla nowych członków naszego cyklu przekazujemy dodatkową informację - przed każdym biegiem możecie zapisać się elektronicznie co pozwoli na zmniejszenie czasu oczekiwania na numer startowy :)


Niemniej jednak ważne jest to, że skupiliśmy tak wiele pozytywnie nastawionych i uśmiechniętych ludzi w jednym miejscu, a dziś było ono piękne. Wielu przechodniów zatrzymywało się i kibicowało rywalizującym dzieciom, a te miały dziś wyjątkowo dużo energii.

Pierwsze starty jak zwykle wyzwoliły w nas wiele emocji, sami rodzice nie mogli się powstrzymać i dopingowali swoje pociechy co sił! :)
Od następnych wyścigów postaramy się zorganizować specjalną strefę rodzica, w której spożytkujemy Waszą energię.


Na naszej trasie można było również podziwiać młodzież powyżej 14 roku życia zmagających się na dystansie 2km. Mieli oni do pokonania 4 okrążenia, co było wielką gratką dla kibiców.

Najliczniejszą grupą okazał się przedział wiekowy 5-7 lat zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Każdy młody biegacz i biegaczka na mecie otrzymywali piękny odlewany medal oraz jak to już stało się tradycją owocowy soczek.


Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych zdobyli równie okazałe puchary, które wręczał Przewodniczący Rady Dzielnicy Gdynia Kamienna Góra - Tadeusz Kurecki. To właśnie dzięki takim ludziom, jak Pan Tadeusz możemy wspólnymi siłami organizować dla Was niezapomniane wydarzenia, którym towarzyszy rywalizacja na najwyższym poziomie.
Wielkie podziękowania kierujemy również do Zarządu Dróg i Zieleni oraz dla Bartosza Sołtysika z MotoErki!
Zdjęcia z całej imprezy, która robiła dla Was znakomita pani fotograf, o pseudonimie artystycznym Alicja Niemiec -  pojawią się już niedługo. 


Póki co możecie sprawdzić wyniki >>TU<<Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia na kolejnym etapie - 12.06 Orłowo!