Na Dąbrowie zakończyliśmy tegoroczne zmagania

W sobotę spotkaliśmy się już na ostatniej w tym roku imprezie z cyklu Pucharu Gdyni! Teraz już tylko czeka nas wielkie podsumowanie i przygotowania do kolejnego sezonu :)Od samego rana pogoda dopisywała. Nie było ani za zimno, ani mokro :) Przy Zespole Szkół nr 14, mieszczącej się na Dąbrowie, zjeżdżali się wszyscy młodzi biegacze z Trójmiasta. Biuro zawodów, w odróżnieniu od innych etapów, mieściło się w stołówce, gdzie każdy zmarzlak mógł się ogrzać przy herbatce.

Mieliśmy bardzo dużo nowych zapisów w dniu imprezy, co nas bardzo cieszy. Mimo tej nadwyżki udało się udekorować wszystkich przybyłych zawodników, którzy wbiegali na metę. Pierwsze starty rozpoczęli najmłodsi - kategoria 0-4 lata, a całe zawody zamykali zawodnicy biorący udział w 20-minutowym teście Coopera.


Troje najlepszych z każdej kategorii otrzymało puchary, a na koniec rozlosowaliśmy nagrody.

W tym etapie młodzi biegacze nie otrzymywali standardowego batonika ale dzięki temu mógł posilić się pysznymi parówkami.

Wszystkiego tego mogliście doświadczyć dzięki niezastąpionej Radzie Dzielnicy Dąbrowa, która nie po raz pierwszy organizuje w swojej dzielnicy, właśnie dla Was wiele atrakcji!

Oglądając Was jak zmagacie się na swoich dystansach, to czysta przyjemność. Właśnie dla takich chwil warto się starać.

ŁAPCIE ZDJĘCIA!! >>TU<<

Zobaczcie również pełne wyniki biegów na Dąbrowie* >>WYNIKI<<

*W związku z planowanym podsumowaniem na 5 grudnia na wszelkie protesty/poprawki czekamy do 1 grudnia.
W środę szukajcie odświeżonej klasyfikacji :)