Puchar Gdyni ruszył z niezwykłą mocą

Dziękujemy, że kolejny rok jesteście z nami! W sobotę na metę wbiegło 361 młodych zawodników! Był to emocjonujący dzień, nawet pogoda nam dopisała ! :)

Od 14:00 ruszyło nasze biuro zawodów, w którym w tym roku oprócz numeru, naklejki i niespodzianki od naszego sponsora - JumpCity - w postaci karty zniżkowej na wejście do ich magicznego miasta trampolin, otrzymywaliście losy za symboliczna opłatą grosza. Pozwoliło to uniknąć sytuacji, że czyjegoś numeru nie ma w naszej skrzyni losującej lub czyjeś imię i nazwisko pojawia się dwukrotnie :)

Od 15:00 ruszyliśmy z biegami najmłodszych, a w pierwszej kolejności od biegu maluch z rodzicem! Nic tak nie cieszy jak wspólna "zabawa" rodziców ze swoimi pociechami !


Kolejno według regulaminu startowali też zawodnicy z kategorii: 0-4, 5-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-16 i 17-18 lat :)

Cieszymy się też, że większość z Was uważała na swoje roczniki dzięki czemu startowali w poprawnej kategorii wiekowej :)

Każdy uczestnik kończący start otrzymał piękny drewniany medal oraz symboliczny batonik.
Zwycięzcy w swoich kategoriach oczywiście otrzymali piękne pucharki tuż po swoim biegu :)


Po, dla niektórych, ciężkich startach, przyszedł czas na losowanie nagród, w której jedna z głównych nagród, jak stało się tradycja były deskorolki oraz nowa nagroda od JumpCity - 3 wejściówki 100% :)


Kolejna impreza 14 maja na terenie dzielnicy Działki Leśne !!!! <3

zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/1410.html