Festyn i biegi to idealne połączenie!

Takiej imprezy dawno nie mieliśmy! Przy naszych biegach zorganizowaliśmy festyn rodzinny. Mnóstwo uśmiechniętych buziek, gier, zabaw, zjeżdżalni, jedzenia i koncertów :)
Już dzień wcześniej wiedzieliśmy, że pogoda nam dopisze. Potwierdziło się to już od samego rana, kiedy to rozpoczęliśmy przygotowania do naszego cyklu oraz festynu!

Trasa była przygotowana w większej części w lesie, co mogło cieszyć zarówno samych zawodników, jak i rodziców, gdyż w trakcie wszystkich biegów, słońce rozpalało każdego. Polanka przy ul. Rybaków okazała się więc wymarzonym miejscem na organizację całego przedsięwzięcia.

Oczywiście największym powodzeniem cieszyła się kategoria 5-7 oraz 8-9 lat. Łącznie, na naszym 3 etapie wystartowało 400 osób!!!!!


Przy odbiorze pakietów, pierwsze 100 osób, które pojawiło się w biurze zawodów otrzymało bony zniżkowe na wejście do "krainy trampolin" - Jump City ! Do tego oczywiście nie mogło zabraknąć naszego standardu, czyli batonika :) ... i profesjonalnych numerów startowych! 

Natomiast każdy młody sportowiec, który ukończył swój dystans, na mecie otrzymywał nasz tegoroczny, piękny, drewniany medal. 


Najlepsi, w swoich kategoriach otrzymali pucharki, a wszystko miało miejsce na podium, mieszczącym się w sercu naszego miasteczka, czyli na scenie!

Pamiętajcie, że każdy jest dla nas zwycięzcą! Liczy się czynny udział i chęci!
..a im więcej treningów, tym forma będzie lepsza!

Zabierajcie więc swoich rówieśników, rodziców i rodzeństwo na wspólne bieganie <3Zobacz naszą FOTORELACJĘ  - kliknij

oraz

sprawdźcie WYNIKI - kliknij
(pamiętajcie, że na wszelkie poprawki czekamy, według regulaminu, 2 tygodnie)


Oczywiście przed, pomiędzy oraz po naszych biegach można było skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych z okazji festynu. Między innymi mieliśmy zamek do skakania, zjeżdżalnię, boisko do siatkówki, wielką mate do twistera. Do tego organizowaliśmy małe konkurencje dla wszystkich chętnych, w których wyłoniliśmy i obdarowaliśmy upominkami zwycięzców.

Do tego chętni mogli zrobić dla siebie garnek, kupić watę cukrową, skorzystać z darmowego posiłku lub też skorzystać z możliwości spróbowania wyśmienitej lemoniady, która tego dnia była nad wyraz przecudowna. Wszystko po to aby wspólnie, w gronie rodzinnym spędzić miło czas!

Na koniec naszych zmagań scenę przejęły dwa znakomite zespoły, którzy byli wisienka na naszym sportowym torcie :)
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w utworzenie tak świetnego przedsięwzięcia - w szczególności Radzie Dzielnicy Babie Doły!

Oczywiście gdyby nie WY (drogie dzieci, młodzieży i rodzice) nie miało by to sensu.
Wasza obecność, udział, doping są nieocenione! To dzięki Wam dzieje się tak wiele i staramy się aby działo się jeszcze więcej ! <3

Jedno wielkie: DZIĘKUJEMY !

Szykujcie się na kolejny etap, który już 11 czerwca w Orłowie!
Nie tylko najmłodsi będą mieli okazje zmagać się na swoich dystansach ale również dorośli wystartują na 5 km.

Nie możemy się doczekać!