Sportowy maj

W minioną niedzielę mieliśmy okazję spotkać się na Działkach Leśnych, a już za 1,5 tygodnia Babie Doły ! Sportowo, bo majowo <3

Na Działkach Leśnych biegaliśmy i… opalaliśmy się!

Przepiękna pogoda, cisza i spokój, tak pokrótce można opisać ostatnie biegi młodzieżowe, które odbyły przy Zespole Szkół nr 2. Na potrzeby Pucharu Gdyni zaadaptowano całe boisko szkolne, po którym biegały najmłodsze dzieci, pokonujące 100, 200 i 500 metrów, a także przygotowano okoliczne ścieżki leśne, na których odbyły się starty młodzieży na 1000 i 2000 metrów.


Miejsce tych biegów jest doskonałe do rekreacyjnego spędzania niedzieli, ponieważ znajduje się w sporym oddaleniu od ruchliwych dróg i na skraju lasu, który zwłaszcza o tej porze roku, w fazie rozkwitu, jest przepiękny. Samo boisko znajduje się na górce, u której stóp umieszczono biuro zawodów, takie rozstawienie pozwoliło na uniknięcie zamieszania i tłoku w okolicach startu i doskonale się sprawdziło. Murawę otoczono barierkami, na środku rozstawiono podium, ściankę promocyjną i po raz pierwszy duży regulamin na banerze, który ułatwiał poruszanie się po imprezie zwłaszcza nowym uczestnikom.


Zawody przebiegły bardzo sprawnie, dzieci przybiegały na metę z uśmiechami na twarzy, trasa byłą dobrze zabezpieczona, a rodzicie głośno kibicowali zza barierek.

Dzieci na mecie otrzymały pamiątkowe drewniane medale z kolorowymi tasiemkami, najlepsi oczywiście stanęli na podium, a po wszystkim odbyła się loteria wśród tych uczestników, którzy wrzucili wcześniej losy do urny.Dziękujemy za udział i zapraszamy już 28 maja na Babie Doły!
A tam FESTYN oraz biegi <3

Jednym zdaniem, czeka na Was moc atrakcji !Limit osób na Babie Doły został zwiększony do 450, jednak oznacza to, że w dniu zawodów nie będzie można się zapisać!

Zapraszamy oczywiście wszystkich do zapisywania się na nasze zawody, jednak mamy jedno, małe ale ważne zastrzeżenie.

Mianowicie jeżeli nie jesteście w 100% pewni, że się pojawicie wstrzymajcie się aż do momentu podjęcia jednoznacznej decyzji 

A jeżeli się zapisaliście internetowo ale przez różne wypadki losowe, jednak nie będziecie mogli się pojawić zgłoście w systemie zapisów elektronicznych REZYGNACJĘ!

Dzięki temu zwalnia się miejsce dla nowej osoby, która wie, że na 100% będzie biegać z nami !