Byliśmy w Orłowie

Czerwiec okazuje się bardzo sportowym miesiącem! W minioną niedzielę na plaży w Orłowie odbyły się biegi młodzieżowe, a za chwilę wyścigi rowerowe na Dąbrowie i już tydzień później festyn rodzinny połączony z biegami w dzielnicy Kamienna Góra.

Od dawna zapowiadano, że 11 czerwca będzie ciepłym i słonecznym dniem, tak też było! Biegi po plaży nie należą do najłatwiejszych, w szczególności jeśli biegnie się środkiem plaży, gdzie piasek nie jest tak zbity jak przy brzegu. Dla większości zawodników, szczególnie tych którzy trenują biegi na co dzień, jak to mówią "jest to prawdziwy test formy". Wspomnianą formę sprawdziło przy okazji ponad 300 dzieci, które przybywają na nasz cykl z wielu miejsc z Trójmiasta i okolic.


Wszystkie starty, oprócz kategorii 8-9 lat wśród dziewczynek przebiegły sprawnie. Każdy zawodnik dobiegał do mety zmęczony ale już po otrzymaniu medalu, tylko uśmiech malował się na twarzach.

Możecie sami to sprawdzić na naszej FOTORELACJI.


Obiecaliśmy wyjaśnić dokładnie na jakiej zasadzie będziemy brać pod uwagę wyniki z dwóch biegów wspomnianej kategorii dziewcząt. Otóż poniżej znajdują się zdjęcia wyników z dwóch poszczególnych startów. Wyniki oficjalne zostały utworzone na podstawie pierwszego biegu  i zostały uzupełnione o 9 zawodniczek spóźnionych, które klasyfikują się na miejscach zdobytych podczas drugiego biegu, zatem ich zdobyte miejsca są pozycjami ex aequo na wynikach oficjalnych.Pełne wyniki dostępne są >>TU<<
Zwycięzcy każdej kategorii wiekowej oczywiście zostali udekorowani na podium pucharkami. Można było odpocząć w specjalnej strefie chillout'u na naszych leżaczkach, których w przyszłości mamy nadzieję będzie jeszcze więcej. :) Oczywiście nie zabrakło wielkich emocji na sam koniec imprezy, kiedy to przeszliśmy do losowania nagród. 

Po zakończonych zawodach biegów młodzieżowych, przyszedł tez czas na biegi dla dorosłych na dystansie szacowanym na 4,5 km :) Wystartowało łącznie 65 zawodników, z których najlepsi okazali się:

1 KĄKOL KACPER - GDYNIA - 0:15:19 
2 BOGUSZ TOMASZ - GDYNIA - 0:15:36
3 CIELECKI SZYMON - GDAŃSK - 0:15:36

1 KAZYAKA KATARZYNA - GDYNIA - BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA - 0:18:50
2 OWCZAREK KATARZYNA - KOSAKOWO - 0:19:21
3 BŁOCKA JOANNA - GDYNIA - 0:20:44 


Dziękujemy za Waszą obecność!

Pamiętajcie, że już w ten weekend mamy wyścig rowerowy dla najmłodszych na Dąbrowie !