Ostatni etap za nami!


Niesamowitej energii nie było końca, kiedy najmłodsi gdyńscy biegacze po raz ostatni wpadali na metę, niektórzy wręcz w podskokach. Sprawdźcie sami co działo się na końcowym, ósmym etapie Pucharu Gdyni 2017!Dzień słoneczny choć nieco chłodny, przyświecał ostatniemu etapowi Pucharu Gdyni 2017 - 18 listopada 2017! Warunki do biegania były świetne. Wszyscy zawodnicy obiegali ZSP nr 3 na ulicy Nagietkowej dając z siebie wszystko, bo wiązało się to z ostatnim w tym roku rozdaniem punktów w klasyfikacji cyklu. Po wszystkim czekał na nich ciepły posiłek, dekoracja i losowanie z wyczekiwaną przez wszystkich deskorolką!

Wystartowało łącznie 257 dzieci i młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wystąpić w mikołajkowych kreacjach - tworzycie klimat tej imprezy :)

Sprawdźcie koniecznie WYNIKI :)

Odbyły się także zmagania 19 +, czyli TEST COOPERA. Dzisiejsze osiemnastolatki wystartują w nim z pewnoscią za rok!

Tutaj WYNIKI Cooperzystów ;)

Pamiętajcie o podsumowaniu 7 grudnia o 18:00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (budynek III, sala C), kiedy to nagrodzimy wszystkich najszybszych i najwytrwalszych i zbierzemy fanty dla Schroniska Ciapkowo :) Klasyfikacja jest jeszcze w trakcie poprawek, a jej ostateczną wersję ogłosimy w najbliższych dniach, bądźcie czujni!


Najmniejsi zawsze bawią się najlepiej!


Chłopcy zaraz po starcie pełni energii.

 
 Im starsi tym bardziej zdeterminowani ;)


Dziewczyny wiedzą gdzie warto stanąć! 


Losowanie zawsze wywołuje największe emocje.


Zapraszamy za rok!

Reszta zdjęć TUTAJ.