Podsumowanie Pucharu Gdyni 2017


Dziękujemy, że byliście z nami na tegorocznym podsumowaniu! Macie w sobie mnóstwo energii - wykorzystajcie ją dobrze w przyszłym roku 2018! Ho ho ho! Wesołych Świąt życzy Puchar Gdyni!


Na Podsumowaniu zobaczyliśmy się już po raz ostatni w tym roku. Dziękujemy Wam bardzo za obecność i tegoroczny wysiłek. Wasze wyniki są z roku na rok coraz lepsze, wiec z radością przyjmowaliśmy na podium nie tylko zeszłorocznych zwycięzców, ale też zawodników, którzy pokonali samych siebie z zeszłego roku. Dzięki Wam byliśmy w tym roku świadkami wielu spektakularnych zwycięstw!

Gratulujemy też najlepszej szkole SP 43 Gdynia, która wygrała z wynikiem 143 punktów i przewagą aż 62 punktów! (w zeszłym roku SP 12 - 140 pkt.)

Gratulujemy również najlepszemu w tym roku klubowi LKS Zorza - któremu udało się utrzymać swoją zeszłoroczną pozycję miażdżącą iloscią punktów :) - Oby tak dalej!

Pamiętajcie, że w przyszłym roku 2018 czeka nas sporo zmian, nadajemy naszej imprezie morski klimat i powiększamy ilość kategorii dla najmłodszych, żeby było Wam wygodniej na starcie :) Szczegóły już wkrótce!

Składamy też serdeczne podziękowania za karmę i koce dla Schroniska Ciapkowo. Dzięki Wam Gdyńskie zwierzaki będą miały tej zimy nieco lepiej :) JESTEŚCIE SUPER!
Nagranie całej Gali Rozdania Nagród znajdziecie na naszym facebooku.
Link do galerii zdjęć TUTAJ
Artykuł o nas w serwisie MłodaGdynia.pl TUTAJ i galeria TUTAJ
Niezwykle ciekawe statystyki z tego roku polecamy zobaczyć TUTAJ

Serdecznie dziękujemy także naszym patronom i sponsorom, dzięki którym w tym roku otrzymaliście ciekawsze pakiety, zniżki, puchary i nagody:
Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018  życzy:

 Wszystkiego Najlepszego!