Witamy tegorocznych sponsorów! Kto roztacza nad nami opiekę i aktywnie wspiera najmłodszych biegaczy Gdyni? To dzięki nim Wasze pakiety i losowania są tak ekscytujące! Sprawdźcie sami :)


 

Kolejny rok wspiera nas JUMPCITY !
To dzięki nim dostajecie mnóstwo zniżek na skakanie w najbardziej ekscytujących warunkach. Fikołki, przewroty i niewinne podskoki na profesjonalnym sprzęcie i w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów, to coś na co każdy ma chrapkę :)
Zniżki znajdziecie w pakietach pierwszych stu osób w biurze zawodów, a także  podczas losowania (10 zniżek aż na 50%!). Dodatkowo JUMPCITY wspiera grudniową Galę Rozdania Nagród, więc warto przyłożyć się do biegania w tym roku ;) Jeszcze wiele przed Wami!

Nagrody otrzymacie także od  AKWARIUM GDYŃSKIEGO !


Akwarium na każdym wydarzeniu rozda podczas losowania 3 zaproszenia dla całej rodziny zawodnika! Pamiętajcie, że to jedna z największych atrakcji Gdyni, która oprócz stałych wystaw przygotowuje liczne wydarzenia specjalne! To współczesny ogród zoologiczny, który mieści w sobie ponad 130 ton wody, a w niej aż 2 tysiące zadziwiających zwierząt! Niemożliwe? Zgarnijcie wejściówkę podczas losowania i przekonajcie się sami ;)

Wspiera nas AMBIT !
Coś co spodoba się nie tylko dzieciakom ;) Centrum Edukacyjne Ambit zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia i obozy językowe! Angielski, hiszpański, francuski, a może coś bardziej egzotycznego? Na Witominie będziecie mieli okazję wylosować zniżki na najpopularniejsze kursy i wziąć przyszłość w swoje ręce. Nie możecie się doczekać?

To hasta la vista, dzieciaki!

;)