Cisowa górą!


Festyn na Cisowie zgromadził moc dzieci, młodzieży i podekscytowanych rodzin! Były dmuchańce, koncert Wokalu, strefa Minecraft, warsztaty Healthy Means Happy, poczęstunek, zabawki, gry, balony, wata cukrowa i eksplozje radości :)


Zaczęło się niewinnie, ale nie bez pompy. Na Cisowie wystartował Puchar Gdyni i mnóstwo z Was osiągnęło wspaniałe wyniki - świetna robota!


 Niesamowite jak szybko rośniecie!


Jesteście z nami bardzo długo!


 Po biegach wszyscy wzięli tłumnie udział w festynie. Alexander pozwolił dzieciakom buszować do woli w swojej strefie i poznawać najbardziej pomysłowe gry planszowe. Obok dla odmiany dzieciaki poznawały arkana Minecrafta i radość kreowania światów. Aktywnym pozwalały się wyskakać dmuchańce i gry prowadzone na terenie festynu przez niezwykle pomocne animatorki; do wyboru były piłki, bramki i paletki - dla każdego coś aktywnego! Łasuchy niecierpliwie czekały na pieczone kiełbaski, popcorn i watę cukrową, a ciekawscy podziwiali zabawki, balony i świecidełka.Dzień wieńczył występ zespołu Wokal, który przedstawiał znane utwory w nowych, energicznych wersjach.


Furorę zrobiło losowanie dzięki dodatkowym fantom od Alexandra, JUMPCITY, Akwarium Gdyńskiego i Ambitu - dziękujemy! Tyle radości nie było już dawno :) I pogoda dopisała, było zielono i słonecznie, a lekki wietrzyk dodawał biegaczom skrzydeł, a uczestnikom festynu dawał ciut wytchnienia na trasie do kolejnej atrakcji. Ale się działo!


Zobaczcie sami!

Galeria: TUTAJ
Wyniki biegu: TUTAJ

Zapraszamy na biegi 17 czerwca na Orłowie

zapisy TUTAJ

 

 

i na festyny 23 i 24 czerwca na Babich Dołach i Kamiennej Górze!

 

DO ZOBACZENIA!