Trwa głosowanie na projekty w ramach Przyjaznej Dzielnicy!


18 czerwca ruszyło głosowanie, które potrwa tylko do drugiego lipca. Każdy mieszkaniec Gdyni może wziąć udział, również dzieci, warto więc wybrać rozsądnie i pomóc nam organizować kolejne wydarzenia sportowe dla najmłodszych, czyli imprezy w ramach Pucharu Gdyni. Działamy dla Was!

Głosowanie odbywa się internetowo pod tym adresem: https://gdynia-budzet-obywatelski.pl/

Głosować można tylko raz na wybrany projekt z konkretnej dzielnicy, nie musi to być dzielnica, w której aktualnie mieszkamy.

https://gdynia-budzet-obywatelski.pl/

Projekty Pucharu Gdyni:

 

 BABIE DOŁY


Zorganizowanie czasu wolnego dla całych rodzin z zabawami, nagrodami i darmowym poczęstunkiem. Oprócz tego koncert, liczne atrakcje dla uczestników w każdym wieku, "dmuchańce" dla dzieci, a także zawody biegowe dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia z podziałem na kategorie wiekowe oraz zróżnicowane dystanse.
CISOWA


Zorganizowanie czasu wolnego dla całych rodzin z zabawami, nagrodami i darmowym poczęstunkiem. Dodatkowo koncert, liczne atrakcje dla uczestników w każdym wieku, dmuchańce dla dzieci, a także zawody biegowe dla dzieci do 18 roku życia z podziałem na kategorie wiekowe i różnymi dystansami.
DĄBROWA


Organizacja Olimpiady biegowej przedszkolaka dla dzieci od 2 do 7 lat ze wszystkich przedszkoli na Dąbrowie. Dzieci w różnym wieku startują bezpłatnie na dystansach od 100 do 300 metrów i otrzymują medale i dyplomy, a najlepsi otrzymują puchary i mają szansę stanąć na podium. Dajemy dzieciom okazję wystartować w profesjonalnej imprezie z nagrodami, miasteczkiem zawodów i pełną oprawą muzyczną i spikerską.
GRABÓWEK


Zorganizowanie czasu wolnego dla całych rodzin z zabawami, nagrodami i darmowym poczęstunkiem. Do tego planowany jest koncert, liczne atrakcje dla uczestników w każdym wieku, dmuchańce dla dzieci, a także zawody biegowe dla dzieci do 18 roku życia z podziałem na kategorie wiekowe i różnymi dystansami.KAMIENNA GÓRA


Zorganizowanie czasu wolnego dla całych rodzin z zabawami, nagrodami i darmowym poczęstunkiem. Do tego liczne atrakcje dla uczestników w każdym wieku, dmuchańce dla dzieci, a także zawody biegowe dla dzieci do 18 roku życia z podziałem na kategorie wiekowe i różnymi dystansami.
KARWINY


Organizacja trzech edycji Olimpiady Biegowej Przedszkolaka dla dzieci od 2 do 7 lat ze wszystkich przedszkoli na Dąbrowie. Dzieci w różnym wieku startują bezpłatnie na dystansach od 100 do 300 metrów i otrzymują medale i dyplomy, a najlepsi otrzymują puchary i mają szansę stanąć na podium. Dajemy dzieciom okazję wystartować w profesjonalnej imprezie z nagrodami, miasteczkiem zawodów i pełną oprawą muzyczną i spikerską.

Projekty współorganizowane przez Fundację Good Time:

 

DĄBROWA


Organizacja i przeprowadzenie gry terenowej na terenie dzielnicy i w różnych jej zakamarkach, polegającej na przygotowaniu mapy i pięciu stanowisk z animatorami i kreatywnymi zabawami - wyzwaniami, po realizacji których uczestnicy otrzymają wskazówkę do znalezienia kolejnego punktu z następnym zadaniem. Na pierwszych uczestników na finiszu gry terenowej czekają puchary, na każdego czeka dyplom i słodka przekąska.
WITOMINO LEŚNICZÓWKA


Dwudniowa impreza sportowa dla wszystkich grup wiekowych. Zorganizowane zostaną biegi przełajowe na dystansach 5-42 km, oraz biegi dla dzieci na dystansach 100m -2km. W trakcie zawodów odbędą się marsze nordic walking na dystansach 5 -2lkm. Biegi rozgrywane będą na terenach leśnych.
KARWINY


30 zajęć nordic walking z wykwalifikowanym instruktorem, odbywających się raz w tygodniu w godzinach popołudniowo-wieczornych w okresie od kwietnia do końca października. Pod koniec października w weekend odbyłby się otwarty rajd nordic walking na ok. 10 km, który poprowadzony byłby gdyńskim szlakiem nordic walking, a uczestnicy kończyliby marsz na terenie dzielnicy i tam czekałaby na nich woda i pamiątkowy medal.