Zakończenie cyklu, Gala Podsumowująca i aktualna klasyfikacja


Impreza na Dąbrowie zakończyła się radośnie i przewrotnie - biegiem dorosłych! Tymczasem trwają przygotowania do Uroczystej Gali Podsumowującej, która z powodu żałoby została przełożona na 29.01.2019.To były ostatnie zawody w tym roku i wzruszenie ściskało nam serca, gdy patrzyliśmy jak blisko 350 osób pobiegło po raz kolejny po zwycięstwo.


Tego dnia było dość zimno, ale elektryzująca mobilizacja ogrzewała zawodników i ich kibiców. Okrzykom nie było końca, a dzieci i młodzież pokonywali ostatnie metry dzielące ich od zwycięstwa. Ten etap pozwolił im zdobyć końcowe punkty do Klasyfikacji Ogólnej (TUTAJ), a także do Klasyfikacji Szkół i Klubów (publikacja już niedługo!).


Po wysiłku, jak zwykle na tym etapie, na wszystkich czekał ciepły posiłek, napoje i wyczekiwane losowanie!
Dziękujemy sponsorom! W tej roli: Alexander, Akwarium Gdyńskie, Jumpcity i Ambit! Dzięki grom, zniżkom, pakietom, wejściówkom i kursom językowym, nasze dzieciaki miały mnóstwo frajdy, a wiele jeszcze przed nimi! Dziękujemy także OXIMO, Yellow Taxi i Bistro Waniliowa 6 - bez was to nie byłoby to samo! Nagrody wręczali przewodniczący Rady Dzielnicy Dąbrowa Wiesław Wawer i Radny Miasta Gdyni Lechosław Dzierżak.
Po zmaganiach dzieci do startu przygotowywali się dorośli - dotąd pełniący głównie funkcję widzów i kibiców całego cyklu (poza Orłowem, gdzie również mieli okazję się wykazać). Test wytrzymałościowy przez 20 minut nie należy do najłatwiejszych, ale zawodnicy poradzili sobie świetnie, sprawdźcie sami!

WYNIKI:
DOROŚLI: TUTAJ
DZIECI: TUTAJ

AKTUALNA KLASYFIKACJA do pobrania TUTAJ
ZDJĘCIA do pobrania TUTAJZAPRASZAMY NA UROCZYSTĄ GALĘ PODSUMOWUJĄCĄ 

w auli Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego

(budynek III) sala C, 29.01.2019, godz. 18:00

 

🎄  Wesołych Świąt kochani! ;) 🎄