Dziękujemy za rok 2018!Były emocje, wzruszenia i łzy, była radość i święto, bo oto zakończyliśmy kolejny rok Pucharu Gdyni! Czy należy się smucić? Nie! Znamy już następne daty i ruszamy pełną parą!

  
29.01.2019, we wtorek,  spotkaliśmy się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym, aby ostatni raz uczcić rok 2018. Liczne były podziękowania, bo licznych też mieliśmy partnerów i sponsorów. I dobrze, bo dzięki temu, dzieciaki miały mnóstwo fantów, zarówno podczas losowań, jak i dekoracji!
Na Gali pojawiło się mnóstwo sław, jakich nasi zawodnicy nie mają okazji zobaczyć na co dzień, m. in.: wiceprezydent Marek Łucyk, dyr. Gdyńskiego Centrum Sportu Rafał Klajner, Radny Miasta Gdyni Lechosław Dzierżak, przedstawiciele Ligi Morskiej i Rzecznej, Uniwersytetu Morskiego i Akademii Marynarki Wojennej, a także słynni biegacze: Antoni Cichończuk i Waldemar Lisicki, wszystkim serdecznie dziękujemy!

Po za tym dziękujemy Prezydentowi Gdyni Wojciechowi Szczurkowi, Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu, a przede wszystkim Radom Dzielnic: Witomino Leśniczówka, Kamienna Góra, Karwiny, Dąbrowa, Cisowa i Orłowo!

W klasyfikacji szkół zwycięzcą została Szkoła Podstawowa nr 43!
W klasyfikacji klubów zwyciężył LKS Zorza Gdynia!

Serdeczne gratulacje składamy jeszcze raz wszystkim, którzy stanęli na podium, najwytrwalszym, szkołom i klubom. Świetna robota!

Podczas Gali ogłosiliśmy nowe daty 2019, oto one:

Dzielnice 2019:

27.04 - Witomino Leśniczówka
19.05 - Chylonia
01.06 - Kamienna Góra (biegi + festyn)
16.06 - Orłowo
14.09 - Dąbrowa I
07.12 - Dąbrowa II
??.01 - Gala podsumowująca w PPNT

Na Schronisko Ciapkowo, dla naszych Ciapkotów i Ciapków, uzbieraliśmy pudło pełne karm, żwirków, koców i zabawek. Tak wielkie, że choćby przyszło tysiąc atletów, to nie udźwignęłoby - musieliśmy je nosić na raty. Dziękujemy, jesteście super! Wszystkie rzeczy już znajdują się w schronisku i służą naszym zwierzakom.


Pozwólcie, że jeszcze raz podziękujemy:
 
 
 

 
 Rośnijcie w siłę i kondycję, widzimy się w kwietniu 2019!

:) :) :)