Gala Pucharu Gdyni odbędzie się we wtorek 29.01.2019Gala Pucharu Gdyni została przełożona, z powodu żałoby, na 29.01.2019. Pozostaje więc jeszcze trochę czasu, żeby poznać wszystkie szczegóły i przygotować się na uroczyste rozdanie nagród.
Kochani, z powodu ostatnich smutnych wydarzeń przełożyliśmy termin Gali Pucharu Gdyni. 
Odbędzie się ona 29.01.2019 roku w tym samym miejscu i czasie:

 Pomorski Park Naukowo Technologiczny 
budynek III, aula C 
(Aleja Zwycięstwa 96 / 98, 81-451 Gdynia)
godz. 18:00
Podczas Gali, jak co roku, wręczymy puchary dla najszybszych w całym cyklu - od samego Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka, oraz nagrody dla najwytrwalszych w cyklu. W tym roku nagrodą za udział we wszystkich startach będzie ozdobna szkatułka na skarby, którymi są zebrane przez was medale. Na każdego zwycięzcę będzie też czekał pamiątkowy pakiet! Nagrodzimy także najliczniej reprezentowane szkołę i klub!


Ważne linki:
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA tutaj
KLASYFIKACJA SZKÓŁ tutaj
KLASYFIKACJA KLUBÓW tutaj
Chociaż zima nie jest jeszcze bardzo sroga, mrozy w końcu nadejdą, pamiętajmy więc o naszych mniejszych przyjaciołach ze schroniska Ciapkowo. W czasie gali odbędzie się zbiórka karmy, koców i zabawek dla Ciapsów i Ciapkotów, które nie zdążyły znaleźć domów przed zimą. Ostatnio razem zebraliśmy mnóstwo karmy, liczymy na Was ponownie!

Dziękujemy Wam za cały ten rok, wspaniale jest widzieć Was w ruchu i ile sprawia Wam radości, a co najważniejsze, oglądać jak z każdym rokiem stajecie się coraz starsi, piękniejsi i bardziej wysportowani. To Wy tworzycie Puchar Gdyni!

 Dziękujemy sponsorom, którzy byli z nami w 2019 roku, jesteście super!