Pora na wyścig rowerowy, a potem na drugi etap Pucharu Gdyni 2019 !


Szykuje się sportowy weekend - w sobotę 18 maja wskakujemy na rowery i bierzemy udział w XXI Wyścigu Rowerowym Rady Dzielnicy Dąbrowa, w niedzielę 19 maja zaś spotykamy się w zupełnie nowym miejscu - w Parku Kilońskim na Chyloni, gdzie po raz pierwszy w historii Pucharu Gdyni będziemy mieli okazję biegać!

Mamy też bardzo dobrą informację - Puchar Gdyni został objęty honorowym patronatem Senatora RP Sławomira Rybickiego, który ufundował dodatkowe nagrody do losowania na Chylonię!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------



Zapraszamy na Leśną Polanę przy ul. Rdestowej i Szafranowej na Dąbrowie!

BIURO ZAWODÓW W PIĄTEK - Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Olimpijska 2 - od 15:00 do 20:00

BIURO ZAWODÓW W SOBOTĘ - Leśna Polana - zapisy od 9:30, do 15 minut przed każdą wyznaczoną godziną startu danej kategorii wiekowej.

Zapisy na miejscu:
a) od 9:00,
b) do 15 minut przed każdą wyznaczoną godziną startu danej kategorii wiekowej.

Program minutowy
10:30 – Baby race – do 4 lat
10:50 – Wyścig 5-6 lat
11:10 – Wyścig 7-8 lat
11:30 – Wyścig 9-10 lat
11:50 – Wyścig 11-12 lat
12:10 – Wyścig 13-14 lat
12:30 – Wyścig 15-16 lat
12:50 – Wyścig 17-18 lat
13:10 – losowanie nagród
13:30 – zakończenie

Dystanse:
250 m – Baby race – do 4 lat
500 m – Wyścig 5-6 lat
500 m – Wyścig 7-8 lat
2000 m – Wyścig 9-10 lat
2000 m – Wyścig 11-12 lat
4000 m – Wyścig 13-14 lat
4000 m – Wyścig 15-16 lat
8000 m – Wyścig 17-18 lat

:) Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i rodziców do zapisów! :)

-------------------------------------------------------------------------------------------


Zapraszamy do Parku Kilońskiego!

BIURO ZAWODÓW W PIĄTEK - Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Olimpijska 2 - od 15:00 do 20:00

BIURO ZAWODÓW W NIEDZIELĘ - Park Kiloński - zapisy od 9:00, do 15 minut przed każdą wyznaczoną godziną startu danej kategorii wiekowej.

MIEJSCE - Park Kiloński
PROGRAM - zapisy od 9:00, do 15 minut przed każdą wyznaczoną godziną startu danej kategorii wiekowej.
10:00 – Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
10:05 – Bieg MARYNARZA – do 4 lat
10:20 – Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
10:35 – Bieg MATA – 6 lat
10:50 – Bieg BOSMANA – 7 lat
11:05 – Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11:20 – Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
11:35 – Bieg KAPITANA – 10 lat
11:50 – Bieg KOMANDORA – 11 lat
12:05 – Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
12:20 – Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
12:40 – losowanie nagród
12:50 – ZAKOŃCZENIE