Biegi Mikołajkowe na Dąbrowie i zaproszenie na Galę Podsumowującą


Puchar Gdyni 2019 przeszedł już do historii. Za nami 8 naprawdę emocjonujących startów. Było też kilka imprez towarzyszących - jak Wyścig Rowerowy na Dąbrowie czy Bieg na 5 km podczas XX Biegu Chartów na Witominie. Przyszedł czas na podsumowania.

7 grudnia spotkaliśmy się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Gdyni, aby wystartować w XX Biegach Mikołajkowych. Pomimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych na starcie pojawiło się ponad 320 biegaczek i biegaczy ze wszystkich kategorii wiekowych. Nie zabrakło także kibiców, którzy gorącym dopingiem wspierali zawodników w mikołajowych czapkach.

Niespodziankę sprawił również spiker, którym podczas tych zawodów był Mikołaj.


Impreza tradycyjnie zakończyła się loterią fantową, w której do wygrania były m.in.: deskorolka, bidony rowerowe czy chusty Oximo.

Na wszystkich uczestników czekała przepyszna, gorąca zupa ugotowana przez Bistro Waniliowa 6.Po zmaganiach dzieci i młodzieży odbył się również test wytrzymałości - bieg 20-minutowy oraz wyścig na wózkach.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które uczestniczyły w tegorocznych zmaganiach na
Wielką Galę Podsumowującą
która odbędzie
27 stycznia 2020 roku
w sali C Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.
Początek o godz. 18:00.

Podczas gali poznamy zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych oraz najwytrwalszych - zawodników, którzy wzięli udział we wszystkich 8 startach.


Przypominamy, że do klasyfikacji końcowej wliczało się w tym roku 6 najlepszych startów.

DO ZOBACZENIA NA GALI 💪🏆⚓🏃‍♂🏃‍♀